A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді і спорту
Кожанської селищної ради

Новини

Вшанування Героїв Небесної Сотні!

У закладах освіти та Будинках культури пройшли заходи вшанування загиблих за Україну під час Революції Гідності. діти виготовляли паперових ангелів, яких розвішували на деревах, що були свідками розстрілу мирних українців, які відстоювали своє право на гідність.  У закладах освіти та культури було організовано книжкову виставку та виставку малюнків, проведено години пам"яті "А Сотню вже зустріли небеса!".  

10:37 22.02.2022

21 лютого в Україні і світі святкують Міжнародний день рідної мови

21 лютого в Україні і світі святкують Міжнародний день рідної мови. Рідна мова – це важливий носій цінностей, знань, які передаються від покоління до покоління. Саме тому так важливо пам’ятати своє коріння та вітати рідних та близьких людей з цим чудовим святом. У Скригалівському Будинку культури декламували вірші рідною мовою. "Наша мова" Ю. Рибчинський. Декламує Софія Барановська

08:49 22.02.2022

16 лютого День єднання!

Відділ освіти, культури, молоді і спорту, заклади освіти і культури Кожанської селищної ради долучилися до  урочистої церемонії підняття Державного Прапору України та виконання Державного Гімну України. У закладах освіти відбулися тематичні лінійки, де звучали слова - подяки захисникам України за витримку щодо захисту незалежності, суверенітету і територіальної  цілісності України. 17-18 лютого будуть проведені уроки, присвячені Дню єднання. Ми –сильні і ми - разом!          

15:28 16.02.2022

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення військ з Афганістану

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але священною є пам’ять про Ваш героїзм, мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку, готовність платити найдорожчу ціну - своє життя. 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення військ з Афганістану. У старостинських округах пройшли мітинги -  реквієми. 

09:53 15.02.2022

Увага конкурс!

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», виконавчий комітет Кожанської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантих посад:

15:17 01.02.2022

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень