A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді і спорту
Кожанської селищної ради

Новини

Ми пам'ятаємо, ми сильні!

Ми пам'ятаємо, ми сильні!Ця пам’ять – наш реванш за мільйони вбитих. Вона робить нас сильнішими, бо в пам’яті вони оживають і стають поруч з нами у нинішній боротьбі. У с. Скригалівка відбулися заходи щодо вшанування жертв голодомору.     

11:43 29.11.2021

У Дмитрівці та Півнях напередодні 88-х роковин Голодомору-геноциду та до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні пройшов мітинг-пам'яті

У Дмитрівці та Півнях напередодні 88-х роковин Голодомору-геноциду та до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні пройшов мітинг-пам'яті біля пам'ятного знаку жертвам голодомору 1932-33 років за участі жителів сіл, учнів та вчителів Півнянського закладу освіти, парафіян місцевої церкви Іоанна Златоустого, представників органів місцевого самоврядування.

11:42 29.11.2021

До дня пам'яті Голодомору 1932 - 1933 р.

Пам'яті мільйонів українських селян,які загинули мученицькою смертю від голоду 1932-1933 роках.    Сьогодні і ми вшановуємо пам'ять наших земляків. Так страшно усвідомлювати цю подію, неможливо уявити наскільки жахливими були страждання діток і дорослих. Також останньої суботи листопада(тобто завтра) о 16:00 встановлюють запалену свічку на підвіконня та вшановують хвилиною мовчання пам'ять жертв Голодомору, це є нагадування всім українцям як важко було переживати голодні  ночі.       Також була організована виставка книжок у бібліотеці с. Волиця, до дня пам'яті Голодомору 1932 - 1933р.

11:47 26.11.2021

Обласна онлайн-конференція учнівської молоді «Допоки пам’ять у серці не згасає…».

26 листопада з онлайн-студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», напередодні 88-х роковин Голодомору-геноциду та до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, відбулася традиційна щорічна обласна онлайн-конференція учнівської молоді «Допоки пам’ять у серці не згасає…». Участь у заході взяли учні, вихованці та педагоги закладів освіти Київщини. Серед них - вихованка гуртка "Юні краєзнавці" учениця 9 класу Півнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Анастасія Легач, яка представила матеріали свого дослідження "Голодомор 1932-33 рр. на Фастівщині у спогадах свідків" (керівник гуртка - Коваленко О.В.).

11:38 26.11.2021

У Півнянському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулася виставка хлібо-булочних виробів

У Півнянському ЗЗСО І-ІІІ ступенів пройшли заходи, окремо для 1-4 та 5-11 класів, за єдиною темою "Хліб - усьому голова" ( підготували та провели класні керівники Швець С.М.- зі своїм 2-м класом та Гришко В.Н.- учні 8 класу). Всі класи закладу долучилися до святкової виставки хлібо-булочних виробів.

12:10 23.11.2021

Онлайн-форум учнівської молоді Київщини

19 листопада відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки КОДА, в онлайн-студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», відбувся патріотичний онлайн-форум учнівської молоді Київщини, присвячений Дню Гідності та Свободи. Вихованки гуртка "Юні краєзнавці" Півнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів А. Легач, Я. Лановенко та С. Головко мали за честь представити на форумі Кожанську ОТГ.

12:09 22.11.2021

День української писемності у Скригалівському закладі культури

Сьогодні найкращий день, ми дякуємо всім конкурсантам за участь у конкурсі присвяченому Дню української писемності та мови. Ви найкращі! Влаштувати справжнє свято. Сповнене емоцій і блискучих очей. Всім, хто з гідністю виступив тут, Хочемо ми "спасибі" сказати. Розумниці і розумники так тримати!

16:42 18.11.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень