Кожанська громада отримала два шкільних автобуси.

Дата: 13.01.2022 15:36

320 дітей нашої громади проживають за межею пішохідної доступності. Відповідно – потребують підвезення.  Парк шкільних автобусів закладів освіти Кожанської селищної ради давно потребує оновлення. Адже безпека наших дітей – понад усе!

За сприянням народного депутата Київської області Дунди Олега Андрійовича, нам вдалося придбати два шкільних автобуси, які безпечно та комфортно підвозитимуть наших учнів до закладів освіти.

Вітаємо ОЗЗСО Кожанський навчально-виховний комплекс  «Заклад загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» та Півнянський заклад загальної середньої освіти I-IІI ступенів з цією знаковою подією та висловлюємо щиру вдячність усім, хто доклав максимум зусиль до придбання шкільних автобусів!