Мала академія наук учнівської молоді

Київський обласний комунальний позашкільний  навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» – профільний заклад позашкільної освіти, основним напрямом діяльності якого є дослідницько-екпериментальний, що передбачає залучення учнівської молоді до науково-дослідницької, експериментальної, конструкторської та винахідницької роботи в різних галузях науки, техніки, культури і мистецтва, а також виявлення, розвиток і підтримку обдарованої молоді, створення умов для її творчої реалізації та розширення наукового світогляду.

Заклад створено у 2010 році в м. Боярка, з  2012 переведений у м. Білу Церкву. Юридична адреса: м. Біла Церква, вул. Гризодубової 84-а, тел.(04563) 7-20-29. Директор – Минзар Світлана Анатоліївна.

Місія закладу – формування й розвиток освітньої системи, яка забезпечує організацію й координацію науково-дослідницької діяльності учнівської молоді Київщини, створює умови для її інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, надає освітні послуги з позашкільної освіти з дослідницько-експериментального напряму, які стануть запорукою самореалізації, неперервного розвитку особистості впродовж життя.

Пропозиції закладу здобувачам освіти:

• індивідуальні та групові заняття в гуртках і секціях МАН;
  • стажування в науково-дослідницьких лабораторіях наукових установ та закладів вищої освіти – партнерів МАНУМ;
  • інтерактивне навчання в експериментальній лабораторії НЦ “Мала академія наук України” EX LAB;
  • презентація власних досліджень на конкурсних платформах та інтерактивних виставках;
  • структуроване інтегроване навчання в наукових профільних школах;
  • мотиваційно-навчальні тренінг-сесії в літніх профільних школах;
  • дистанційні курси та наукові онлайн-студії,онлайн-лекторії.

Запрошуємо відвідати сторінку сайту Академії - https://kyivobl-man.in.ua/