Педагогічна виставка "Освіта Кожанщини-2023"

Автор доробки

Назва роботи

Коротка анотація до роботи

Осадчук

Петрівна

Дидактичний збірник

«Кольоровий фразеологічний словничок для діточок про наше тіло»

У матеріалах досвіду розкрито шляхи розвитку пізнавальних здібностей (збагачення мовлення, вдалого переносного вживання слів, влучності зіставлення та порівняння, спостереження за своїм оточенням - суспільством, природою власного тіла).

Дидактичний збірник можна використовувати на уроках української мови, літературного читання, я досліджую світ, під час дослідницької роботи у 3-4 класах.

Адресовано вчителям,  здобувачам освіти.

Циганенко Тетяна

Іванівна

Веб – подорож

«Україна – рідний край»

Мета веб - подорожі сприяти не тільки формуванню в учнів необхідних компетенцій, актуалізації наявних знань з теми, а й формуванню громадянина. Матеріали розробки ознайомлять учнів із цікавими місцями України. Навчать шанувати минуле нашого народу. Пробудять інтерес до культурної спадщини рідного краю. Стимулюватимуть бажання розвивати і примножувати знання про національні надбання своїх пращурів, подорожувати, виховувати патріотизм та любов до рідної землі.

Матеріал створено для вчителів початкових класів.

Григоренко Тетяна Дмитрівна

Методичні рекомендації

до уроку математики

для учнів 2 класу.

Вправи і задачі на засвоєння таблиці множення числа 4

Урок розроблено на основі нового Державного стандарту початкової освіти НУШ. Використано інноваційну форму проведення заняття із застосуванням інтерактивних методик і технологій навчання. В процесі уроку представлено слайди презентації, що підвищують організацію пізнавальної діяльності учнів і з метою поглиблення знань. Такі моменти навчального процесу сприяють розвитку й підтримці інтересу дитини до предмета, розвивають її творчість, прагнення, креативність, роблять більш упевненою в собі та своїх силах.

Адресовано вчителям початкових класів, студентам педагогічних навчальних закладів.

Коваленко Олени Вікторівни

«Методична розробка години патріотизму

«Жінки із жовто-блакитним серцем»

У запропонованій методичній розробці представлено матеріали для проведення години патріотизму, приуроченої жінкам-воїнам, захисницям Збройних Сил України.

До уваги користувачів розроблено сценарій, мультимедійну презентацію та зібрано підбірку медіа файлів із даної теми.

Матеріал буде корисним в роботі класних керівників, педагогів-організаторів  і  спрямований на аудиторію учнів середньої та старшої школи.

Зеленська
Валентина
Олексіївна

Організація самостійної роботи учнів на уроках математики

У матеріалах досвіду розкрито шляхи формування ключових компетентностей учнів, В матеріалах досвіду автор запропонував  розв’язок проблеми  забезпечення системного підходу до самостійної пошукової роботи.

Розвитку пізнавальних інтересів та пізнавальної активності учнів  сприяє: залучення їх до самостійного пошуку й «відкриття» нових знань, розв’язання задач проблемного характеру; завдання практичного і прикладного характеру; використання диференційованих дидактичних матеріалів, комп’ютерної техніки, мультимедійних засобів навчання.

Розроблено  урок геометрії в 11 класі  на тему «Об`єми та площі поверхонь геометричних тіл» з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

Адресовано вчителям математики, студентам педагогічних навчальних закладів.