A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді і спорту
Кожанської селищної ради

Інтернет-представництва педагогічних працівників закладів освіти Кожанської громади


Інтернет-представництво педагогічного працівника – візитна картка вчителя,
яка дозволяює розповісти про себе та свою освіту,
професійні досягнення та педагогічний досвід, поділитися новинами та оголошеннями.


Сайт - це сукупність електронних документів (файлів) приватної особи в комп'ютерній мережі, об'єднаних під однею адресою.
Персональний сайт вчителя це сучасна інтерактивна платформа для забезпечення ефективного навчання, підвищення пізнавальної активності учнів і, як наслідок, підвищення ефективності навчання.
На сторінках сайту розміщуються додаткові матеріали з предметів, посилання на цифрові освітні ресурси, корисні посилання, відеоматеріали, відеоуроки, інтерактивні презентації, інтерактивні навчальні ігри, спільні навчальні проекти, корисна інформація для батьків учнів, навчальні мультфільми тощо.

Причини створити власний сайт:
1. Пошук і підбір матеріалів, необхідних для організації й удосконалення навчального процесу. Посилання на готові електронні довідкові матеріали, що знаходяться в мережі Інтернет.
2. Формування мультимедійної бази матеріалів, у якій зосереджені різні види подання навчального матеріалу – текстового, аудіо- і відеоматеріалу. Це урізноманітнить навчальний процес, що покращить сприйняття і засвоєння інформації.
3. Створення електронних навчально-методичних комплексів предмету. Вчитель має можливість ознайомити дітей з новою інформацією й оперативно внести необхідні доповнення до навчально-методичних матеріалів.
4. Підвищення кваліфікації вчителя. Це здійснюється за рахунок аналізу науково-методичної літератури в Інтернеті, вивчення сучасних досягнень, наукових досліджень, і можливості спілкування з колегами різними засобами електронного зв’язку.
5. Навчально-виховний потенціал. Учні мають змогу працювати з цим ресурсом не тільки в школі з вчителем, а й удома. Усе це забезпечує підвищення культури використання Інтернет-технологій і дозволяє спілкуватися, обмінюватися думками, навчальними доробками, розв’язувати проблеми не тільки методичного, а й навчального, виховного характеру.



Блоґ – це особиста сторінка в Інтернет-мережі, яку веде й оновлює користувач у зручний для нього час.
Цей ресурс існує у віртуальному середовищі з 1998 р. й отримав велику популярність серед користувачів, тому що при його створенні і оновленні не потрібно спеціальних знань із комп’ютерних технологій і програмування.
Блог, як один з видів дистанційного електронного навчання, став популярним в Україні лише в останні декілька років. І як спосіб спілкування учителя та учня має великі переваги.

8 причин створити учителю свій блог

Сучасному учителю просто неможливо крокувати в ногу з часом, не маючи свого Інтернет-представництва – сайту чи блогу, та, попри це, залишається значна кількість тих, хто сумнівається в необхідності створення власного веб-ресурсу. Пропонуємо вашій увазі 8 причин створити свій блог просто зараз:

  1. Блог – візитна картка вчителя, яка дозволяє розповісти про себе та свою освіту, професійні досягнення та педагогічний досвід, поділитися новинами та оголошеннями.
  2. Блог – ефективний освітній інструмент педагога, який дозволяє йти в ногу з часом, активно застосовувати в своїй роботі нові технології, використовувати можливості дистанційного навчання 24 години на добу, 7 днів на тиждень.
  3. Блог – зручний майданчик для розміщення і зберігання власних матеріалів: робочі програми, плани-конспекти уроків, корисні статті та посилання, списки навчальної і методичної літератури, та навіть інтерактивні вправи та відео будуть завжди під рукою.
  4. Блог – актуальний ресурс для комунікації з власними учнями та їхніми батьками – можна публікувати матеріали для позакласного вивчення, домашні завдання, тести, завдання для домашньої контрольної роботи чи підготовки до ДПА чи ЗНО, а також важливу інформацію для батьків з педагогіки і предмету.
  5. Блог – відмінне місце спілкування з колегами – обмін досвідом, обговорення важливих питань, підвищення статусу в професійному співтоваристві, підтримання іміджу сучасного педагога.
  6. Блог – чудовий спосіб організувати індивідуальну роботу з учнями, проводити паралельно роботу і з обдарованими дітьми, і з тими, хто з певних причин відстає від програми. Можна створити статичні сторінки і розмістити відповідні завдання для різних категорій учнів.
  7. Наявність власного блогу – важливий момент, який обов’язково враховується при атестації та участі в педагогічних конкурсах, в тому числі і «Учитель року».
  8. Блоги вчитель може створювати для різних подій – квестів, кейсів, проектів, змагань, конференцій, забезпечивши таким чином можливість обговорення та спілкування учасників.

 

Портфоліо педагогічного працівника – це спосіб фіксації, накопичення матеріалів, що демонструють рівень професіоналізму педагога та уміння вирішувати завдання своєї професійної діяльності.
Портфоліо педагога показує рівень його підготовки і рівень активності у навчальних та позанавчальних видах діяльності.


Вчителю його професійне портфоліо потрібне для того, аби:
проаналізувати і узагальнити свою роботу;
- відобразити динаміку свого професійного росту;
представити досвід своєї роботи найбільш повно і ефективно.

За наповненням портфоліо буває:
Портфоліо досягнень – зібрання усіх ваших сертифікатів, нагород, дипломів, подяк та інших документів, що підтверджують успіхи та досягнення;
Тематичне портфоліо – структуроване портфоліо, матеріали в якому згруповані за розділами (наприклад, навчальна діяльність, позаурочна діяльність, самоосвіта);
Портфоліо-звіт – являє собою звіт про завершену роботу. Таке портфоліо може складатися по завершенню роботи пришкільного табору, предметного тижня тощо;
Комплексне портфоліо являє собою поєднання усіх видів портфоліо.

 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень