Онлайн-вебінар «Інноваційні форми та технології фізичного виховання учнів середньої школи»

Дата: 16.02.2021 11:32

Міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation, метою роботи якого є сприяння підвищенню добробуту та здоров’я спільноти через навчання й залучення дітей до занять спортом, у рамках комплексної програми «Нова фізична культура» у 2021 році продовжує проведення безкоштовних онлайн-вебінарів.

16 лютого 2021 року о 15 годині  педагогів запрошують узяти участь в  онлайн-вебінарі «Інноваційні форми та технології фізичного виховання учнів середньої школи». Спікер заходу – Карабут Олексій Миколайович, учитель фізичної культури Бучанської української гімназії Бучанської міської ради, учитель-методист, переможець Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» у номінації «Урок фізичної культури з елементами футболу» (2017 рік), ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2018», Всеукраїнського конкурсу проєктів учителів-новаторів у рамках програми «Нова фізична культура» в номінаціях «Інноваційні форми та технології фізичного виховання учнів середньої школи» та «Фізичне виховання здобувачів загальної середньої освіти в умовах дистанційного навчання».

До прямого ефіру можна долучитися в соціальній мережі «Facebook»: «НФК –  спільнота для вчителів-новаторів».