Серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Кожанської селищної ради
Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневими конференціями педагогічних працівників, де підводять підсумки та визначають подальші пріоритети розвитку галузі.
Серпнева конференція - особлива педагогічна традиція, зігріта теплом останніх літніх днів і любов'ю до професії.
Це час відліку нових справ, нового витка життя в освіті, що знаменує початок шкільного марафону довжиною ще в один рік.
Вона наближає один з найважливіших днів у році - свято, з якого починалася і починається для кожного наступного покоління дорога в Світ Знань.
27 серпня 2021 р. в Кожанській громаді відбулася серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Кожанської селищної ради «Освіта: Виклики. Стратегії. Трансформації».
У засіданні конференції взяли участь селищний голова Володимир Сажко начальник відділу ОКМС Світлана Лавровська, керівники загальноосвітніх шкіл та дитячих навчальних закладів, вчителі.
Про підсумки розвитку освіти у 2020/2021 н. р. та завдання на 2021/2022 н. р. проінформувала Світлана Лавровська, навівши детальні дані про роботу навчальних закладів громади та стан освітньої галузі в цілому, зупинився на важливих моментах дошкільного навчання, середньої та позашкільної освіти. Очільниця освіти громади говорила про якість освіти, про кадровий потенціал, здобутки і досягнення учнів, про плани і напрацювання вчителів. Наголосивши на тому, що у досить нелегкий час селищна рада у всіх напрямках всебічно підтримує освітян, вирішуються нагальні та поточні питання.
Напередодні 1 вересня селищний голова привітав педагогічних працівників зі святом – Днем знань та висловив вдячність за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу та терпіння. Зауважив, що селищна рада докладає зусиль, щоб усі навчальні заклади громади були в однакових умовах, навчались і працювали у школах, де гарні умови, є співпраця і порозуміння.
Наразі завдання освіти змінюватись і розвиватись, модернізувати та оптимізувати заклади, забезпечивши всі умови для успішного втілення Концепції Нової української школи, тому вагома частина коштів селищного бюджету вкладається в розвиток освітянської галузі, оскільки саме в дітях наше майбутнє та майбутнє країни.