І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Дата: 06.10.2023 14:41

Стартував  І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році!

Предметні олімпіади - це особливе випробування, яке не просто тестує знання учнів, а й гартує їхню зібраність та самостійність.

Відповідно до пункту 2.2.1. Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099 (зі змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056 у жовтні проводиться І (шкільний) етап олімпіад з навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти громади.

Учням та педагогам бажаємо успіхів, удачі, безперечних перемог і впевненості в собі!