Здобутки Кожанської громади у галузі освіти та культури у 2023 році

Дата: 24.01.2024 15:36

Здобутки Кожанської громади у галузі освіти та культури у 2023 році

Кожанська громада, як і вся Україна, вже другий рік поспіль знаходиться у стані трагічної війни з російським агресором.  Зважаючи на умови, у яких перебуває держава, говорити про високі звершення та досягнення у громаді не доводиться.

Та все ж, у 2023 році слід виокремити окремі здобутки в освіті та культурі, а саме: за рахунок місцевого бюджету облаштовано укриття у Кожанському закладі дошкільної освіти та Кожанській гімназії з початковою школою; облаштовано три вбиральні (Малополовецька, Яхнівська початкові школи, КЗ «Центр культури та дозвілля» Кожанської селищної ради); здійснено капітальний ремонт даху у Півнянській гімназії з початковою школою; на умовах співфінансування придбано шкільний автобус для Триліської гімназії з початковою школою; здійснено поточний ремонт харчоблоку та облаштовано Клас безпеки у Кожанській гімназії з початковою школою.

Варто зазначити, що досягти результату стало можливим завдяки розумінню пріоритетності питань та злагодженій роботі органів місцевого самоврядування та депутатського корпусу громади.

Віримо та наближаємо Перемогу разом! Дбаємо про якісну освіту!

Фото можна переглянути за посиланням