РЕСУРСИ НУШ
- Інформаційні ресурси порталу “Нова українська школа”
- Ресурс «Навчально-методична скарбниця. НУШ 5–6 класи».
- НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ПУТІВНИК НУШ 5 клас
- Ціннісні орієнтири сучасної української школи
- Воронцова Т. В., Пономаренко В. С. та інші. Навчально-методичний посібник «Нова українська школа: формування соціальної і здоров’язбережувальної компетентностей у 5–6 класах закладів загальної середньої освіти на засадах компетентнісного підходу»
- Нова українська школа. Порадник для вчителя
- Сайт дистанційної освіти: Здоров’я безпека і добробут
- Що таке формувальне оцінювання, чому воно потрібне учням і які основні виклики
- Оцінювання в Новій українській школі: ресурс для розвитку замість вироку
- Техніки формувального оцінювання
- 27 простих стратегій формувального оцінювання для збору свідчень про навчання учнів (англ.)
- 6 креативних ідей для самооцінювання на уроці
- НУШ: Конструктор навчальних програм
- Нікнейми у школі: як називати учнів, щоб не образити?
- Видавництва:
-
- Видавництво Cambridge University Press: Summer Camps Pack, EyesOpen video, Cultural video Project,
- Корпусу Миру США в Україні: English, Українська
- Видавництво Oxford University Press – Reading Circles
- Видавництво Oxford University Press
- Видавництво Pearson
- Безкоштовні онлайн ресурси (освітньо-методичного центру Пірсон-Дінтернал
- Видавництво Hueber, німецька мова
- Видавництво Express Publishing
- Видавництво MM Publications
- Cambridge School Shakespeare
- Macmillan Life Skills
- 10 онлайн-ресурсів, що знадобляться на уроках:
- Inspiration – програма, що допомагає візуалізувати навчальний процес. Разом з учнями на заняттях можна створювати діаграми, картки та схеми.
- Plickers – мобільний додаток, який “зчитує” спеціальні картки з відповідями учнів за лічені секунди та виводить статистику на екран телефону вчителя. Додаток використовують для швидкої перевірки, аби дізнатись, чи розуміють учні поняття та чи освоюють ключові навички.
- Kahoot! – навчальна програма, що складається з ігор. Тут можна зробити серію запитань з кількома варіантами відповідей. Формат і кількість запитань залежать від автора. Є можливість додавати відео, зображення та діаграми.
- H5P – полегшує створення, поширення та використання контенту і програм HTML5, дозволяє створювати інтерактивний вміст, який поділятиметься на кілька категорій: ігри, мультимедіа, запитання та соціальні мережі.
- Poodll – набір інструментів для вчителів мов, створений для розробки більш динамічних курсів. Це одна з технологій онлайн аудіо- та відеозйомки, що доступні для навчального процесу.
- TurnItIn – інструмент, що допомагає педагогам перевіряти роботи учнів на наявність неправильного цитування та плагіату. Програма порівнює їх із найточнішою базою даних для порівняння текстів. Turnitin вказує обсяг матеріалу, який збігається зі змістом бази даних, що дозволяє педагогам дізнатися, яка частка письмової роботи не оригінальна. Збіг виділяється різними кольорами із зазначенням оригінальних джерел.
- Moodle – платформа для навчання, яка надає викладачам, учням та адміністраторам розвинутий набір інструментів для комп’ютеризованого навчання, зокрема й дистанційного.
- Open edX – безкоштовна система керування курсами. Платформу використовують для розміщення масових відкритих онлайн-курсів, а також для невеликих класів та навчальних модулів.
- PhET – набір інтерактивних комп’ютерних моделей на основі наукових досліджень для навчання та вивчення фізики, хімії, математики та інших наук. PhET-моделювання можна запустити в мережі або завантажити безкоштовно з сайту PhET. Симуляції – це анімовані, інтерактивні та ігрові середовища, де учні навчаються через дослідження.
- Graasp – платформа, що дає змогу вчителям створювати віртуальні дослідницько-навчальні простори, структуровані відповідно до фаз навчального процесу. Вчителі можуть дати посилання на ці простори своїм учням, що дозволить їм навчатися як індивідуально, так і в групах.
![]() |
Долучайтеся до групи НУШ у viber. Тут є багато цікавого та корисного. |
![]() |
Канал для учнів від nus.org.ua. Тут буде про можливості повчитись / постажуватись / виграти конкурс, а також головні шкільні новини. |
![]() |
Нова українська школа у Facebook |