Всеукраїнський літературний конкурс імені Олени Теліги та Олега Ольжича

Державний комітет телебачення і радіомовлення України запрошує взяти участь студентів, аспірантів, науковців, краєзнавців, працівників архівів та бібліотек у Всеукраїнському літературному конкурсі імені Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятись зміг!» (Олена Теліга).

18:34 12.02.2021

VIII Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» (Зима 2021)

Інтернет-олімпіади «На Урок» — цікавий інтерактив для учня та зручний інструмент контролю знань школярів для вчителя. Сайт пропонує повторити матеріал, вивчений протягом навчального року! Завдання розроблено методистами відповідно до шкільної програми.

18:14 12.02.2021

Запрошуємо освітян до участі в сертифікованому онлайн-семінарі!

У період із 17 по 19 лютого 2021 року буде проводитися онлайн-семінар із теми «Реалізація парціальної програми «Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку на засадах християнських цінностей» відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 21.01.2021 № 1/9-24 щодо проведення семінарів із духовно-морального виховання дітей благодійним фондом «Живи Україно!».

14:42 12.02.2021