Концерт до Дня 8 березня

З нагоди сонячного свята весни – Міжнародного жіночого дня сьогодні, 5 березня, у Будинку культури Кожанської селищної ради відбувся урочистий концерт. Щирі слова привітання та побажання добробуту, краси та кохання звучали на адресу жінок громади від голови Кожанської селищної ради В. А. Сажка та в.о. голови Фастівської районної державної адміністрації В. І. Тюріна.

16:33 05.03.2021

Заняття обласної педагогічної студії, керівником якого є вчитель трудового навчання Півнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Сініченко Тетяна Юріївна

Із чого тільки не роблять майстри свої шедеври! У хід ідуть нитки, бісер, папір, пластикові пляшки, фольга й багато чого іншого. Саме виготовленню квітів із фольги – матеріалу, який здавна привертав увагу майстрів декоративної творчості благородним металевим блиском і пластичністю, було присвячене заняття обласної педагогічної студії, керівником якого є вчитель трудового навчання Півнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Сініченко Тетяна Юріївна. Зустріч відбулася 03 березня 2021 року в КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».

16:23 04.03.2021

Вебінар з теми «Система «Єдина школа» – цифрові інструменти для формування освітнього середовища закладу освіти»

ТОВ «ТАТЛ ТЕХНОЛОДЖІ» проводить для керівників та педагогічних працівників Київської області вебінар з теми «Система «Єдина школа» – цифрові інструменти для формування освітнього середовища закладу освіти», під час якого педагоги зможуть ознайомитися з функціоналом системи, обговорити можливості переходу на безпаперове ведення усіх сторінок класного журналу та інших шкільних журналів обліку, можливостями організації дистанційного навчання та онлайн тестування, створення нових форм взаємодії з батьками та учнями. Після участі у вебінарі педагоги отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

14:00 03.03.2021

26 - 27 лютого 2021 року відбудеться Всеукраїнська онлайн конференція: "Використання технологій навчання в закладах середньої і професійної освіти". - Участь безкоштовна - Диплом учасника - 50грн - Cертифікат підвищення кваліфікації 6 годин/0,2 ЄКТС - 150грн - Cертифікат підвищення кваліфікації 15 годин/0,5 ЄКТС - 250грн

10:47 23.02.2021

Онлайн-вебінар «Інноваційні форми та технології фізичного виховання учнів середньої школи»

Міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation, метою роботи якого є сприяння підвищенню добробуту та здоров’я спільноти через навчання й залучення дітей до занять спортом, у рамках комплексної програми «Нова фізична культура» у 2021 році продовжує проведення безкоштовних онлайн-вебінарів.

11:32 16.02.2021